Przejdź do treści
szkoła
Przejdź do stopki

Musicie od siebie wymagać

Musicie od siebie wymagać

Treść

Program stypendialny "Musicie od siebie wymagać"

Stowarzyszenie im. Świętego Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zachęca dzieci i młodzież z terenu Gminy Kalwaria Zebrzydowska, do udziału w programie stypendialnym "Musicie od siebie wymagać".

Program stypendialny "Musicie od siebie wymagać", jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych (klasy IV – VIII), którzy są zameldowani na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Stypendium trafi do potrzebujących i będzie  wspierało zdolną, utalentowaną młodzież, dzieci z rodzin o niskich dochodach.

Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej, zachęca do składania wniosków o przyznanie stypendium (wniosek i regulamin w załączniku). Prawo zgłaszania kandydatów do stypendium mają: rodzice bądź opiekunowie prawni, placówki oświatowe oraz członkowie Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie  w toku postępowania rekrutacyjnego dokona  oceny złożonych wniosków, Przekazanie stypendiów nastąpi 22 października, w Liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

W tym dniu w Sali Widowiskowej CKSiT, przy ul. Niemczynowskiego 3 o godz. 17:15 odbędzie się Gala Laureatów, następnie zaplanowano koncert  Lidii Jazgar i Jacka Dewódzkiego „Ale nam się wydarzyło” – wstęp na koncert bezpłatny!

Na realizacje Programu Stypendialnego "Musicie od siebie wymagać", Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej, otrzymało dotacje z Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

13529