Przejdź do treści
szkola
Przejdź do stopki

Zakończenie roku szkolnego

Treść

Szanowni Rodzice, Kochane dzieci, Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły.
Dobiegł końca rok szkolny 2021/2022. Za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Gratuluję Wam wszystkim!!!
Gratuluję szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękuję Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów .
Wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców szkoły, ogromnie dziękuję. Dziękuję za współpracę, za wszelkie działania wspierające naszą szkołę, za zrozumienie oraz zaangażowanie w naukę zdalną.
Dziękuję także Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom za to, że dbacie Państwo zarówno o edukację naszych wychowanków, jak też o ich bezpieczeństwo i kształtowanie postaw akceptowanych społecznie. Dziękuję za wszelkie podejmowane inicjatywy, także te mniej zauważalne ale składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły. Życzę Wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku. Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy.
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

7536